Specjalizacje

reprezentacja przed sadem adwokat rzeszow

Reprezentacja przed sądami, prokuraturą, policją

Reprezentowanie przed wszelkiego rodzaju sądami powszechnymi rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi. Również przed Policją i Prokuraturą. Także przed sądami administracyjnymi jak też mediatorem

break up

Rozwód i sprawy rozwodowe

Reprezentacja i prowadzenie przed sądami spraw o rozwód w tym o rozwód z orzeczeniem i bez orzeczenia o winie , dochodzenie alimentów zarówno dla małoletnich dzieci stron jak i małżonka rozwiedzionego, rozstrzyganie kwestii władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dzieckiem, doradztwo prawne sporządzanie pism procesowych. Podział majątku po rozwodzie, zwrot i rozliczenie nakładów i inne.

family law

Sprawy rodzinne i majątkowe

Reprezentuje klientów przede wszystkim w sprawach: o alimenty (podwyższenie, obniżenie ustalenia itp), ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, unieważnienie uznania dziecka, obalenie domniemania pochodzenia dziecka, jak również w sprawach o kontakty z dzieckiem, a także ograniczenie i wykonywania władzy rodzicielskiej i inne. Jak też w sprawach dotyczących nieletnich..

handcuffs 1

Sprawy karne, wykroczeń i penitencjarne

Bronie oskarżonych i obwinionych w sprawach karnych, jak też o wykroczenia takich jazda po spożyciu alkoholu, spowodowanie wypadku lub kolizji drogowej, wreszcie reprezentuje również pokrzywdzonych przestępstwem. Pomagam również skazanym obywającym karę pozbawienia wolności w sprawach penitencjarnych takich jak: przerwa w karze, warunkowe przedterminowe zwolnienie i inne.

testament

Sprawy spadkowe i postępowanie spadkowe

Prowadzę sprawy z zakresu prawa spadkowego o stwierdzenie nabycia spadku na podstawie ustawy i testamentu, jak też o ważność testamentu, podział spadku, zniesienie współwłasności, jak również sprawy o zachowek, zapis, polecenie, reprezentuje w postępowaniach sądowych, udzielam porad prawnych sporządzam pisma procesowe.

odszkodowania powypadkowe rzeszow

Odszkodowania powypadkowe

Pomagam poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach, w tym wypadkach drogowych, jak też przy pracy i w rolnictwie - uzyskać najwyższe możliwe świadczenia od ubezpieczycieli jak również innych podmiotów odpowiedzialnych za szkodę zarówno na etapie postępowania przed ubezpieczycielem jak też na etapie sądowym

prawo pracy adwokat prawnik radca prawny rzeszow

Sprawy pracownicze

Reprezentuje w sprawach o zapłatę zaległego wynagrodzenia, niesłuszne zwolnienie, ustalenie stosunku pracy. Jak również o ustalenie stosunku pracy i w sprawach o odszkodowanie za wypadek przy pracy. Pomagam również w sprawach o przywrócenie do pracy i odwołanie od wypowiedzenia stosunku pracy

law

Sprawy biznesowe i spółki

Pomagam indywidualnym przedsiębiorcom oraz spółkom z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego i handlowego, umów handlowych, reprezentacji w sądzie przedsiębiorców, sporach z pracownikami i konkurentami, pomagam założyć i zarejestrować działalność a także prowadzę bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców.

goverment

Sprawy administracyjne

Specjalizuję się także w sprawach sporów z urzędami i organami administracji w tym samorządu terytorialnego m.in. z zakresu prawa budowlanego, zagospodarowania przestrzennego, wywłaszczeń, jak też odwołań od decyzji organów administracji i samorządu terytorialnego , w tym skarg do WSA i NSA innych.

Skorzystaj z moich usług teraz

Wiem jak Ci pomóc.

Kliknij w poniższy przycisk i skontaktuj się ze mną. Pomoże to mi poznać Twój problem prawny i wspólnie znajdziemy właściwe jego rozwiązanie. Nie zwlekaj! Skontaktuj się już teraz.

Jak mogę Ci pomóc?