rozwód adwokat rzeszów adwokat do rozwodu

Rozwód i postępowanie rozwodowe
Adwokat rozwodowy Rzeszów

Konsultacja prawna w sprawie rozwodu w Rzeszowie

Sprawy rozwodowe to nierzadko skomplikowane sprawy w których decydują się losy ludzkie. W Kancelarii podstawową usługą jaką prowadzimy jest konsultacja prawna w sprawie o rozwód.

Polega ona na spotkaniu z adwokatem (w kancelarii lub online) przed złożeniem sprawy o rozwód, poznanie swoich praw, wskazanie na czym polega i jak przebiega postępowanie rozwodowe, jakie alimenty można uzyskać w sprawie rozwodowej – z odniesieniem do Twojej sytuacji, co z dziećmi po rozwodzie, jak będą wglądać kontakty rodziców z nimi po rozwodzie.

Określę ile kosztuje rozwód, jakie dokumenty trzeba przygotować do rozwodu oraz ile będzie przypuszczalnie trwała taka sprawa.

Omówimy również kwestie przyszłego podziału majątku po rozwodzie. Konsultacja prawna jest odpłatna zwykle trwa około godziny.

Pomożemy Ci przejść przez niewątpliwie trudne postępowanie jakim jest rozwód przed sądem. Skorzystaj z naszej pomocy już teraz.

Prowadzenie postępowania w sądzie w sprawie o rozwód

Sprawy o rozwód przed sądem to nierzadko skomplikowane sprawy w których potrzebna jest wiedza i doświadczenie w ich prowadzeniu. Nasza Kancelaria to zapewnia.

Po przyjęciu zlecenia prowadzenia Twojej sprawy o rozwód  sporządzamy pozew rozwodowy, bądź odpowiedź na taki pozew z zależności od Twojej sytuacji prawnej, składamy wniosek o zabezpieczenie alimentów na dzieci i/lub dla Ciebie, monitorujemy postępowanie sądowe, kontaktujemy się z Tobą w związku z przebiegiem sprawy, przygotowujemy Cię do rozprawy i uczestniczymy wraz z Tobą w niej oraz podejmujemy wszelkie niezbędne czynności w sprawie.

Reprezentujemy klientów również przy mediacjach rozwodowych. Więcej o mediacji dowiesz się klikając tutaj.

Prowadzenie sprawy rozwodowej wyceniane jest indywidualnie i jest odpłatne.

Sprawy rozwodowe (adwokat Rzeszow) to sprawy w których dysponujemy dużą wiedzą i cennym doświadczeniem którym dzielimy się z Klientem. Pomożemy Ci przeprowadzić Twój rozwód już teraz. Skontaktuj się z nami

Obrona w sprawie o rozwód – Rzeszów

Jeśli to nie Ty wszcząłeś sprawę o rozwód a chcesz abyśmy bronili Twoich praw w takiej sprawie oraz chronili Twoje interesy to Kancelaria prowadzi usługę reprezentacji pozwanego w sprawie o rozwód na każdym etapie.

Po zleceniu tego typu sprawy nasze działania są analogiczne to pkt 2.

Prowadzenie tego typu sprawy wyceniane jest indywidualnie i jest odpłatne.

Nie zostawiaj sprawy o rozwód w rękach sądu. Ważne jest abyś w takiej sprawie chronił swoje prawa. Od tego zależy ile alimentów będziesz płacić, kiedy będziesz się widywać z dziećmi, kto będzie decydował o ich przyszłości itp.

Przygotowanie do sprawy rozwodowej

Jeśli sam chcesz prowadzić sprawę o rozwód a potrzebujesz tylko konsultacji lub sporządzenia pozwu, odpowiedzi na pozew sprawie o rozwód albo potrzebujesz tylko dowiedzieć się jak masz się zachować na rozprawie w sądzie ta oferta skierowana jest do Ciebie. Przygotujemy każde pismo a na spotkaniu (osobistym lub online) powiemy jak masz się przygotować do rozprawy rozwodowej.  Usługa odpłatna, wyceniania indywidualnie w zależności od rodzaju działań Kancelarii.

Rozwody w naszej rzeszowskiej kancelarii to nasza ścisła specjalizacja, dzięki wiedzy doświadczeniu, oraz bogatej ilości spraw które prowadziliśmy pomożemy Ci przeprowadzić Twoje postępowanie rozwodowe. Skontaktuj się z nami już teraz.

Obsługę spraw rozwodowych w Rzeszowie prowadzą:

Adwokat Marcin Szmigiel - adwokat Rzeszów

Adwokat Marcin Szmigiel

adwokat Karolina Domiszewska - Rzeszów

Adwokat Karolina Domiszewska

Rodzaje spraw rozwodowych

Poniżej dowiesz się jakie są rodzaje rozwodów który prowadzimy i na czym poszczególne sprawy polegają.
Kliknij w link poniżej i wybierz sprawę która Cię interesuje. Jeśli nie wiesz co wybrać nie czekaj skontaktuj się z nami – pomożemy.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:

Dane adresowe

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Marcin Szmigiel
Al. Rejtana 53a lok. 108c
35-326 Rzeszów

NIP: 8191655904
REGON: 362891091

ING Bank Śląski:
28 1050 1562 1000 0092 1794 4967

Specjalizacje
O kancelarii
Kontakt

Zadzwoń do mnie

phone 512 e1678314298453(48) 692-505-424

Od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 -17:00.

Kliknij aby ocenić
Zadzwoń do mnie!